Lidová lékárna.cz

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg

Kód zboží: 
2918812
Kód SÚKL: 
188206
ATC: 
N02BA01
Obsahuje: 
Kyselina acetylsalicylová
DPH: 
10,00 %
Cena bez DPH: 
250,91 Kč
Cena celkem: 
276,00
Dostupnost:
Skladem
Kusů: 

Informace o zboží

Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku). Čtěte pozorně příbalový leták.

Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg

Další informace o zboží Aspirin 500mg por.tbl.obd.80x500mg


Volně prodejný léčivý přípravek.

Pečlivě pročtěte příbalové informace!


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

Informační služba slouží také k shromažďování a předávání informací o podezření na závady v jakosti LP (viz § 85 odst. 2 písm. d) zákona o léčivech).

Rychlý kontakt

Prodávající

  • Mamed s.r.o.
  • Zámecká 550
  • Bučovice
  • 685 01
Informační oznámení o EET